Specifikationer
| Artikelnummer | 110300001 |
| Volym | 0,04 L |
| Längd | 2440,0 mm |
| Bredd | 1200,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 95,0 |
| Artikelnummer | 110300001 |
| Volym | 0,04 L |
| Längd | 2440,0 mm |
| Bredd | 1200,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 95,0 |