Specifikationer
| Artikelnummer | 120100307 |
| Volym | 0,04 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1250,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 30,0 |
| Artikelnummer | 120100307 |
| Volym | 0,04 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1250,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 30,0 |