Specifikationer
| Artikelnummer | 120100315 |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1250,0 mm |
| Tjocklek | 15,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 27,0 |
| Artikelnummer | 120100315 |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1250,0 mm |
| Tjocklek | 15,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 27,0 |