Specifikationer
| Artikelnummer | 120100114 |
| Volym | 0,04 L |
| Längd | 1220,0 mm |
| Bredd | 2440,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC MIX 90% |
| Ant/Kolli | 60,0 |
| Artikelnummer | 120100114 |
| Volym | 0,04 L |
| Längd | 1220,0 mm |
| Bredd | 2440,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC MIX 90% |
| Ant/Kolli | 60,0 |