Specifikationer
| Artikelnummer | 120100164 |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 1525,0 mm |
| Bredd | 1525,0 mm |
| Tjocklek | 21,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC 100% |
| Ant/Kolli | 19,0 |
| Artikelnummer | 120100164 |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 1525,0 mm |
| Bredd | 1525,0 mm |
| Tjocklek | 21,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC 100% |
| Ant/Kolli | 19,0 |