Specifikationer
| Artikelnummer | 140100003 |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 1250,0 mm |
| Bredd | 2500,0 mm |
| Tjocklek | 16,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC 100% |
| Ant/Kolli | 60,0 |
| Artikelnummer | 140100003 |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 1250,0 mm |
| Bredd | 2500,0 mm |
| Tjocklek | 16,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC 100% |
| Ant/Kolli | 60,0 |