Specifikationer
| Artikelnummer | 123100005 |
| Volym | 0,04 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1200,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC MIX 90% |
| Ant/Kolli | 60,0 |
| Artikelnummer | 123100005 |
| Volym | 0,04 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1200,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC MIX 90% |
| Ant/Kolli | 60,0 |