Specifikationer
| Artikelnummer | 110100012 |
| Volym | 0,0 L |
| Längd | 1200,0 mm |
| Bredd | 800,0 mm |
| Tjocklek | 3,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC 100% |
| Ant/Kolli | 300,0 |
| Artikelnummer | 110100012 |
| Volym | 0,0 L |
| Längd | 1200,0 mm |
| Bredd | 800,0 mm |
| Tjocklek | 3,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC 100% |
| Ant/Kolli | 300,0 |