Specifikationer
| Artikelnummer | 110100001 |
| Volym | 0,0 L |
| Längd | 1220,0 mm |
| Bredd | 610,0 mm |
| Tjocklek | 2,5 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC 100% |
| Ant/Kolli | 400,0 |
| Artikelnummer | 110100001 |
| Volym | 0,0 L |
| Längd | 1220,0 mm |
| Bredd | 610,0 mm |
| Tjocklek | 2,5 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC 100% |
| Ant/Kolli | 400,0 |