Specifikationer
| Artikelnummer | 111100025 |
| Varumärke | Kronospan |
| Volym | 0,02 L |
| Längd | 2440,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 6,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 95,0 |
| Artikelnummer | 111100025 |
| Varumärke | Kronospan |
| Volym | 0,02 L |
| Längd | 2440,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 6,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 95,0 |