Specifikationer
| Artikelnummer | 163000045 |
| Varumärke | Kronospan |
| Volym | 0,0 L |
| Längd | 3050,0 mm |
| Bredd | 1320,0 mm |
| Tjocklek | 0,8 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 10,0 |
| Artikelnummer | 163000045 |
| Varumärke | Kronospan |
| Volym | 0,0 L |
| Längd | 3050,0 mm |
| Bredd | 1320,0 mm |
| Tjocklek | 0,8 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 10,0 |