Specifikationer
| Artikelnummer | 163100002 |
| Varumärke | Formica |
| Volym | 0,02 L |
| Längd | 3050,0 mm |
| Bredd | 1300,0 mm |
| Tjocklek | 6,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 1,0 |
| Artikelnummer | 163100002 |
| Varumärke | Formica |
| Volym | 0,02 L |
| Längd | 3050,0 mm |
| Bredd | 1300,0 mm |
| Tjocklek | 6,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 1,0 |