Specifikationer
| Artikelnummer | 149900011 |
| Volym | 0,01 L |
| Längd | 2058,0 mm |
| Bredd | 101,0 mm |
| Tjocklek | 56,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC Mix Credit |
| Ant/Kolli | 1,0 |
| Artikelnummer | 149900011 |
| Volym | 0,01 L |
| Längd | 2058,0 mm |
| Bredd | 101,0 mm |
| Tjocklek | 56,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | FSC Mix Credit |
| Ant/Kolli | 1,0 |