Specifikationer
| Artikelnummer | 943103000 |
| Volym | 0,01 L |
| Längd | 3000,0 mm |
| Bredd | 115,0 mm |
| Tjocklek | 115,0 mm |
| Enhet | m |
| Certificering | FSC Mix Credit |
| Ant/Kolli | 60,0 |
| Artikelnummer | 943103000 |
| Volym | 0,01 L |
| Längd | 3000,0 mm |
| Bredd | 115,0 mm |
| Tjocklek | 115,0 mm |
| Enhet | m |
| Certificering | FSC Mix Credit |
| Ant/Kolli | 60,0 |