Specifikationer
| Artikelnummer | 314500001 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 1,0 L |
| Bredd | 100,0 mm |
| Tjocklek | 25,0 mm |
| Enhet | m³ |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 1,0 |
| Artikelnummer | 314500001 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 1,0 L |
| Bredd | 100,0 mm |
| Tjocklek | 25,0 mm |
| Enhet | m³ |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 1,0 |