Specifikationer
| Artikelnummer | 314500012 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 1,0 L |
| Bredd | 150,0 mm |
| Tjocklek | 50,0 mm |
| Enhet | m³ |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 1,0 |
| Artikelnummer | 314500012 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 1,0 L |
| Bredd | 150,0 mm |
| Tjocklek | 50,0 mm |
| Enhet | m³ |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 1,0 |