Specifikationer
| Artikelnummer | 112500020 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,15 L |
| Längd | 3050,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 40,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 22,0 |
| Artikelnummer | 112500020 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,15 L |
| Längd | 3050,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 40,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 22,0 |