Specifikationer
| Artikelnummer | 112500025 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,19 L |
| Längd | 3050,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 50,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 18,0 |
| Artikelnummer | 112500025 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,19 L |
| Längd | 3050,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 50,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 18,0 |