Specifikationer
| Artikelnummer | 112100101 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,18 L |
| Längd | 2440,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 60,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 15,0 |
| Artikelnummer | 112100101 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,18 L |
| Längd | 2440,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 60,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 15,0 |