Specifikationer
| Artikelnummer | 112100100 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,16 L |
| Längd | 2440,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 55,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 12,0 |
| Artikelnummer | 112100100 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,16 L |
| Längd | 2440,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 55,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 12,0 |