Specifikationer
| Artikelnummer | 121200027 |
| Volym | 0,09 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 30,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 75% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 20,0 |
| Artikelnummer | 121200027 |
| Volym | 0,09 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 30,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 75% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 20,0 |