Specifikationer
| Artikelnummer | 121200021 |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 18,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 75% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 33,0 |
| Artikelnummer | 121200021 |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 1220,0 mm |
| Tjocklek | 18,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 75% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 33,0 |