Specifikationer
| Artikelnummer | 159900007 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,06 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 2100,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 46,0 |
| Artikelnummer | 159900007 |
| Varumärke | Finsa |
| Volym | 0,06 L |
| Längd | 2500,0 mm |
| Bredd | 2100,0 mm |
| Tjocklek | 12,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 100% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 46,0 |