Specifikationer
| Artikelnummer | 331200042 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 0,01 L |
| Längd | 4200,0 mm |
| Bredd | 140,0 mm |
| Tjocklek | 20,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Artikelnummer | 331200042 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 0,01 L |
| Längd | 4200,0 mm |
| Bredd | 140,0 mm |
| Tjocklek | 20,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 80% PEFC Certified |