Specifikationer
| Artikelnummer | 331100037 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 0,03 L |
| Längd | 5400,0 mm |
| Bredd | 117,0 mm |
| Tjocklek | 42,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 1,0 |
| Artikelnummer | 331100037 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 0,03 L |
| Längd | 5400,0 mm |
| Bredd | 117,0 mm |
| Tjocklek | 42,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 1,0 |