Specifikationer
| Artikelnummer | 331300014 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 0,01 L |
| Längd | 4800,0 mm |
| Bredd | 68,0 mm |
| Tjocklek | 26,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 1,0 |
| Artikelnummer | 331300014 |
| Varumärke | Lunawood |
| Volym | 0,01 L |
| Längd | 4800,0 mm |
| Bredd | 68,0 mm |
| Tjocklek | 26,0 mm |
| Enhet | st |
| Certificering | 80% PEFC Certified |
| Ant/Kolli | 1,0 |