Specifikationer
| Artikelnummer | 164100087 |
| Varumärke | Egger |
| Volym | 0,0 L |
| Längd | 75000,0 mm |
| Bredd | 23,0 mm |
| Tjocklek | 1,0 mm |
| Enhet | m |
| Ant/Kolli | 300,0 |
| Artikelnummer | 164100087 |
| Varumärke | Egger |
| Volym | 0,0 L |
| Längd | 75000,0 mm |
| Bredd | 23,0 mm |
| Tjocklek | 1,0 mm |
| Enhet | m |
| Ant/Kolli | 300,0 |