Specifikationer
| Artikelnummer | 152100168 |
| Varumärke | Kronospan |
| Volym | 0,11 L |
| Längd | 2800,0 mm |
| Bredd | 2070,0 mm |
| Tjocklek | 19,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 26,0 |
| Artikelnummer | 152100168 |
| Varumärke | Kronospan |
| Volym | 0,11 L |
| Längd | 2800,0 mm |
| Bredd | 2070,0 mm |
| Tjocklek | 19,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 26,0 |