Specifikationer
| Artikelnummer | 113200002 |
| Varumärke | Kronospan |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 2800,0 mm |
| Bredd | 2070,0 mm |
| Tjocklek | 8,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 20,0 |
| Artikelnummer | 113200002 |
| Varumärke | Kronospan |
| Volym | 0,05 L |
| Längd | 2800,0 mm |
| Bredd | 2070,0 mm |
| Tjocklek | 8,0 mm |
| Enhet | st |
| Ant/Kolli | 20,0 |